Oto Ekspertiz
Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile otomobil kullanımı da oldukça artmıştır. Fakat salgın hastalıklar sebebiyle dünya ekonomisinin çöküşü 0 km otomobil kullanımını azaltmıştır. Daha çok ikinci el otomobil satın alan kullanıcılar bu alım satımlarda Beykoz Kavacık oto ekspertiz gibi servislere otomobillerini göstermektedirler.

Bu ekspertizlerde otomobil kontrol edildikten sonra kullanıcılar çıkan sonuçlara göre tercihlerini yapmaktadırlar. Beykoz oto ekspertiz gibi servisler belirli bir zamanlık birikimi ile araç satın almak isteyen kullanıcılar için çok değerli kurumlardır. Bu gibi kurumlar sayesinde araç alım-satım dolandırıcılığı oranı düşüş göstermiştir.
 
Ekspertiz oto servisleri araç alım satımı öncesi aracın tüm kusurlarını en ufak detayına kadar inceleyip aracın ticaretini yapan kişilere çıkan sonucu aktaran firmalara denir. Günümüzde oto vale kazası gibi ufak kazalar gözle görülmeyecek şekilde onarılarak gizlenmektedir. Bu gibi durumlar Beykoz oto ekspertiz firmalarında yapılan inceleme işlemi ile anlaşılarak aracı alacak kişiye bilgi sunulur. Aracı alacak şahıs ise bu bilgiye göre tercihini yapar.
 

Araç ekspertiz raporu kaç gün geçerli?

Kullanıcıların araç satımında yeni kanunlarla beraber noter işlemleri yaparken ekspertiz raporu da almaları gerekmektedir. Fakat bu 8 yaşını geçmemiş ve 160 bin km mesafenin altındaki araçlar için geçerli bir durumdur. Bu durumdaki kullanıcılar Kavacık oto ekspertiz gibi firmalarda ekspertiz hizmeti aldığında kaç gün geçerli olduğunu merak etmektedir. Bu raporlar 3 gün süresince geçerlidir. Raporun üzerinden 3 gün geçtiğinde noter bu raporu kesinlikle kabul etmemektedir.
 
Araç ekspertiz hizmetleri pek çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar paket paket ayrılırken sadece kaporta incelemesinden tutun egzoz emisyon ölçümüne kadar paketlere ayrılabilmektedir. Kullanıcılara tavsiyemiz en dolu paket ile yeni alacakları aracın incelenmesini istemeleridir. Bu sayede gönlü rahat bir şekilde araç alımı yapabilirler. Araç ekspertiz hizmetlerinin pek çok faydası bulunmaktadır.

Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;
 
  • Araç ekspertiz sayesinde araç satın alan kullanıcılar araç satıcısının vaatlerinin doğru olup olmadığını görür.
  • Ekspertiz sayesinde araçta bilinmeyen bir kusur çıkar ise araç alıcısı araçtan vazgeçebilir veya indirim talep edebilir.
  • Ekspertiz sayesinde gelecekte oluşabilecek bir hasar önceden görülüp araç alıcısının güvenliği sağlanır.
  • Aracın gerçek değeri belirlenebilir.
 
Hizmet verdiğimiz markalar ise; Renault, BmwSkoda, Mercedes, Audi, Ford, Porsche, Volkswagen, Toyota sayılmaktadır.

İlgili Konular

Araç Beyninden Km Sorgulama

Araç Beyninden Km Sorgulama

Araç beyninden km sorgulama aracın bilgisayar beyninden bilgilere ulaşmak anlamına gelir.

Rehbere git

Egr Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git
Egr Valfi Arızası Belirtileri
Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Aracın rutin bakımları yapılmamışsa veya oluşan sorunlar ertelendiyse araç arızalanmakta ve yolda kalmaktadır.

Rehbere git

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Rehbere git
Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır