Kış Bakımı

Kış Bakımı

Aracınızın kış aylarındaki ihtiyaçlarını gidermek için Beykoz kış bakımı hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Sizler için sunduğumuz birbirinden kaliteli hizmetleri ihtiyacınız dahilinde satın alabilirsiniz.

Firmamız aracınız için gereken bütün tamir ve onarım hizmetleriyle ayrıca ilgilenecektir. Ustalarımız marka ve model fark etmeksizin her araçta kış bakım hizmeti verebilmektedir. 
 
Araçlarınızda uygulanacak olan her değişiklikten ustalarımızca haberdar edileceksiniz. Bilginiz dahilinde olmayan hiçbir bakım ve onarım aracınıza uygulanmayacaktır. Kış bakım hizmetlerini ne kadar erken yaptırırsanız aracınız ve bütçeniz için o kadar avantajlı olacaktır. Bu nedenle aksatmadan aracınız eğer gerekli kilometre ve bir seneyi aşkın periyodik bakımı yapılmıyorsa bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 
 

Kış bakımının önemi

Beykoz Kış bakımı özellikle araçların lastik durumu için önemlidir. Yaz aylarında kullandığımız lastiklere nazaran kış lastiklerin yol tutuşları daha kuvvetlidir. Bu sayede buz tutan zeminlerde ve yağmurlu havalarda aracın kaymasını ve istenmeyen kazaların yaşanmasını önleyebilmektedir. Hayati önem taşıyan kış lastikleri genellikle çoğu sürücü tarafından önemsenmese de oldukça gerekli bir bakımdır. 
 
Aracınız için sadece kış bakımı hizmetlerinden değil periyodik bakım ve bahar bakımı hizmetlerinden de yararlanmalısınız. Bakımları aksayan araçların kullanım ömrünün kısa olduğu ve sürüş konforunun zaman geçtikçe kötüleştiği herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle sizlerde araçlarınıza değer veriyor, uzun süreler boyunca kullanmayı hedefliyor iseniz gerekli bakımları zamanında yaptırmalısınız.
 

Kış bakımında verilen hizmetler

Kış bakımında genellikle bütün araç servislerinde aynı hizmetler verilmektedir. Verilen hizmetin başka firmalardan farkı ise kalitesi ile anlaşılmaktadır. Ustalarımızın kullandığı her yedek parça orijinal ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Danışmanlarımızla yapacağınız kısa görüşmeler sonrasında kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan aracınızı bize emanet edebilirsiniz.
 
Kış bakımında verdiğimiz hizmetlerden bazıları şu şekilde sıralanmaktadır;
 
 • Lastiklerin değiştirilmesi
 • Fren sistemlerinin kontrolü
 • Hava ve polen filtrelerinin yenilenmesi
 • Şanzıman arıza kontrolleri
 • Motor yağının değişmesi ve kontrolü 
 • Rot ve balans ayarlarının yapılması
 • Yakıt filtrelerinin değişmesi
 • Sis lambasının gerekiyorsa tamiri ve değişmesi
 • Radyatördeki suyun donmaması için antifiriz kullanımı
   
Bu gibi birçok hizmet firmamız tarafından sağlanmaktadır. Sizler de dilerseniz ihtiyacınız olan hizmetleri tarafımızdan satın alabilirsiniz. 
 

İlgili Konular

Maf Sensörü Arızası

Maf Sensörü Arızası

Rehbere git

Yumuşak Fren Arızaları Neden Olmaktadır?

Fren arızaları araçları trafikte tehlikeye açık hale getiren araç sorunlarının başında gelmektedir.

Rehbere git
Yumuşak Fren Arızaları Neden Olmaktadır?
Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger kayışı, motorun çalışmasını sağlayan önemli parçalardan biridir.

Rehbere git

Egr Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git
Egr Valfi Arızası Belirtileri