15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Bakım ve onarım konusunda kullanılabilecek en iyi yöntem Beykoz 15 adım kontrol yöntemidir. 15 adımda kontrol hizmetini sağlayan servisimiz profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Aracınız içerisinde bulunan tüm sistemler detaylı bir şekilde kontrol edilmektedir. Kontrol esnasında herhangi bir olumsuz durum saptanırsa bu konuda onarım ve bakım işlemleri başlatılmaktadır. Kısa sürece en iyi sonucu alabileceğiniz bu onarım ve bakım işlemi sayılı firma tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Bölge içerisinde hizmeti profesyonel bir şekilde sağlayan tek firma olarak öne çıkmaktayız. Siz de firmamızı ziyaret ederek sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Aracınızın ömrünü uzatacak önemli bakım işlemleri için firmamızı tercih etmeyi unutmayınız.

Beykoz 15 adım kontrol

Profesyonel bir bakım hizmeti olan 15 adım kontrol işlemi birçok açıdan avantaj sağlamaktadır. Beykoz 15 adım kontrol işlemini sizlere sunan sayılı firma arasında yer almaktayız. Bölge içerisinde aktif bir şekilde hizmet sağlayan araç servisimiz tüm marka ve model araçlar için hizmet sunmaktadır. Siz de aracınız içerisinde yer alan tüm sistemlerin profesyonel bir şekilde kontrol edilmesini istiyorsanız servisimizi ziyaret ederek sunduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz. Deneyimli ekip çalışanlarımız sizlere bölge içerisinde sunulabilecek en kaliteli hizmeti sağlamaktadırlar. Sunduğumuz hizmetler konusunda detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere gerekli teknik desteği sağlayacaktır.

15 Adım kontrol nedir?

15 adım kontrol yöntemi bir aracın görebileceğini en profesyonel bakım hizmetidir. Oto elektrik ve diğer sistemler de dahil olmak üzere genel olarak tüm sistemler kontrol edilmektedir.

Kontrol edilen sistemler şu şekilde sıralanabilir;
 
 • Elektronik sistemler
 • Lastik durumunun kontrolü
 • Aydınlatma sistemleri
 • Korna ve sesli ikaz sistemleri
 • Şase kontrolü
 • Akü
 • Silecekler 
 • Araç içi sıvı değişkenleri
 • Klima sistemi
   
Yukarıda bahsettiğimiz sistemler de dahil olmak üzere birçok sistem 15 adım kontrol yönteminde kontrol edilmektedir. Lastik durumunun gözden geçirilmesi de bu kontroller arasında büyük önem taşımaktadır. Motor sistemi ise genel olarak kontrol edilmekte ve içerisinde yer alan bileşenler gözden geçirilmektedir. Bu sayede aşınan ve deforme olan bir parça var ise fark edilmektedir.
 

İlgili Konular

Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger kayışı, motorun çalışmasını sağlayan önemli parçalardan biridir.

Rehbere git

Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Aracın rutin bakımları yapılmamışsa veya oluşan sorunlar ertelendiyse araç arızalanmakta ve yolda kalmaktadır.

Rehbere git
Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?
Araç Bakım Kriterleri 2022

Araç Bakım Kriterleri 2022

Yolcu ve sürücü sağlığı açısından araç bakım oldukça önemli bir yere sahiptir.

Rehbere git

Yumuşak Fren Arızaları Neden Olmaktadır?

Fren arızaları araçları trafikte tehlikeye açık hale getiren araç sorunlarının başında gelmektedir.

Rehbere git
Yumuşak Fren Arızaları Neden Olmaktadır?