Oto Cam Filmi
Oto Cam Filmi

Oto Cam Filmi

Pandeminin de etkisiyle insanlar otomobillerini ev gibi kullanarak gezintilerini yapmaya başlamışlardır. Bunun da bir sonucu olarak otomobil sahipleri otomobillerinde rahat yaşamak adına otomobillerine cam filmi taktırma ihtiyacı hissetmişlerdir.

Ülkemizde bu konu ile ilgilenen pek çok firma vardır. İstanbul çevresinde yaşayan kullanıcılar genellikle tercihini Beykoz oto cam filmi servislerinden yana kullanmaktadır.

Cam filminin pek çok iyi yanı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi güneş ışınlarını kırmasıdır. Araç içinde yolcuların rahat etmesi için çok etkili bir yöntemdir. Fakat cam filminde en önemli unsurlardan birisi de sürücünün görüş alanını kısıtlamamasıdır. Eğer cam filmi sürücünün görüş alanını kısıtlayacak kadar koyu bir tonda ise bu araçtaki kişilerin güvenliğini riske atabilir. Aynı zamanda aracın muayeneden geçmesi için de bir risk teşkil etmektedir. Araç sahiplerinin bu filmleri araçlarına ekletirken bu konuyu Beykoz oto cam filmi servislerindeki yetkililere danışması tavsiye olunur.

Cam filmi hafif kusur mu?

Günümüzde modern hayatta konfor çok önemli bir unsur haline gelmiştir. Bundan dolayı otomobil severler cam filmi kullanımını artırmıştır. Fakat cam filmlerinin de kullanımı için koyulmuş olan kurallar mevcuttur. Bu kuralların koyulmasının sebebi araç içindeki kişilerin güvenliğidir. Otomobillerin ön camında kesinlikle film olması yasaktır. Aynı zamanda şoförün görüş alanı için çok tehlikeli bir seçim olmaktadır.
 
Aracın kenar camları için cam filmi kaç numara olursa olsun muayenede hafif kusur olarak geçmektedir. Fakat yine de pek çok kullanıcı çok koyu tonlarda cam filmi yapmaktan çekinmektedir. Bunun sebebi arka ve şoför kenarındaki camların sürücü için görüş alanını çok fazla kısıtlamaktadır.
Cam filmi taktırmak isteyen kullanıcılar bu şartlara dikkat ederse cam filminin pek çok da faydası vardır.

Bunlar şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Cam filmi araç içindeki kişileri rahatsız edici güneş ışınlarından korur
  • Cam filmi aracın dışarıdan görünmesini engelleyerek araç sakinlerine daha konforlu bir alan sunar
  • Cam filmi aracın içinin görünmesini engelleyerek araç sahibinin araç içindeki özel eşyalarına bir mahremiyet alanı oluşturur.
     
Tüm bunları dikkate alarak kullanıcılar cam filmlerini Beykoz oto cam filmi servislerinin yanı sıra oto detaylı temizlik merkezlerinde de taktırabilirler.
 

İlgili Konular

Ümraniye Oto Tamir

Ümraniye Oto Tamir

Ümraniye oto tamir hizmeti veren firmamız servis olarak donanımlı istasyonlara sahiptir.

Rehbere git

Araç Bakım Kriterleri 2022

Yolcu ve sürücü sağlığı açısından araç bakım oldukça önemli bir yere sahiptir.

Rehbere git
Araç Bakım Kriterleri 2022
Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Aracın rutin bakımları yapılmamışsa veya oluşan sorunlar ertelendiyse araç arızalanmakta ve yolda kalmaktadır.

Rehbere git

Yumuşak Fren Arızaları Neden Olmaktadır?

Fren arızaları araçları trafikte tehlikeye açık hale getiren araç sorunlarının başında gelmektedir.

Rehbere git
Yumuşak Fren Arızaları Neden Olmaktadır?