Bahar Bakımı

Bahar Bakımı

Araçlarınız için gereken her bakım hizmeti için Beykoz bahar bakımı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Beykoz bahar bakımı sizler için sunduğumuz birden fazla fırsat ile araçlarınızın konforunu yükseltebilirsiniz.


Bahar bakım hizmetlerinde;
 
  • Araçlarınızın lastik değişimleri
  • Polen ve hava filtrelerinin değişimi
  • Motor yağı değişimi
  • Fren sistemlerinin kontrolü gibi birçok hizmet verilmektedir.
Araçlarınız dönem değiştikçe ihtiyaçları da değişiklik gösterebilmektedir. Yazın kullanacağınız kışlık lastikler yakıt tüketimini arttıracağı için avantajlı olmayacaktır. Bu nedenle değişimlerin olabildiğince kısa sürede yapılması önemlidir. Bakımlar araç kullanım ömrünü arttırabilmektedir. Tecrübeli ustalarımız bu hizmetleri aracınızın markası ne olursa 

Profesyonel oto bahar bakımı

Araçlar için bakım zamanları önemli ve kritik olabilmektedir. Binek araçlarda periyodik bakım zamanları senede bir yapılması gerekirken, ticari araçlarda bu süre senede iki veya daha fazla olmalıdır. Araç bakımları oluşabilecek arızaları daha önceden tespit etmek için oldukça önemlidir. Daha büyük sorunlara neden olmadan önce küçük çaplı arızaların tamiri daha kolay olacaktır.
 
Tamiri daha kolay araçların teslim süreleri de paralel olarak kısalacaktır. Sizler için sunduğumuz bahar bakım hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Ustalarımız ile yapacağınız görüşme sonrası aracınızda gerek duyulan bakımlar hakkında bilgi alabilir, isteklerde bulunabilirsiniz. Ustalarımız tespit ettiği tüm arıza ve onarım gerektiren parçalardan haberdar olacak ve bilgilendirileceksiniz. Bu sayede istemediğiniz parçaların onarım ve tamir masraflarından muaf olacaksınız.
 

Dönemsel bakım hizmetleri

Dönemsel bakım hizmetleri kış bakımı ve bahar bakımı olarak ikiye ayrılmaktadır. Verilen bakım hizmetleri döneme göre yapılmakta ve aracın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Bakımları aksamayan araçların piyasa değeri daha az düşmekte ve alıcılar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bakım hizmetleri genel bakım hizmetlerine dahil olan motor yağı değiştirilmesi, hava filtrelerin değişimi gibi birçok hizmeti kapsamaktadır. 
 
Araçlarınızın bakımlarını yaptırmak için arıza vermesini beklemeden her 10.000 km de bir teknik servislere getirmelisiniz. Bu sayede oluşabilecek arızaları tecrübeli ustalarımız kısa sürede tamir edebilirler. Ustalarımız tamir süresini kısaltabilmek için elektrik arıza tespit cihazlarını kullanmaktadır. Cihazlar kısa süre içerisinde sonuç verdiğinden araç tamir işlemi de oldukça kısa bir süre içinde sonuçlanmaktadır. 
 

İlgili Konular

Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Aracın rutin bakımları yapılmamışsa veya oluşan sorunlar ertelendiyse araç arızalanmakta ve yolda kalmaktadır.

Rehbere git

Araç Bakım Kriterleri 2024

Yolcu ve sürücü sağlığı açısından araç bakım oldukça önemli bir yere sahiptir.

Rehbere git
Araç Bakım Kriterleri 2024
Maf Sensörü Arızası

Maf Sensörü Arızası

Rehbere git

Ümraniye Oto Tamir

Ümraniye oto tamir hizmeti veren firmamız servis olarak donanımlı istasyonlara sahiptir.

Rehbere git
Ümraniye Oto Tamir