Detaylı Araç Temizlik
Detaylı Araç Temizlik

Detaylı Araç Temizlik

Günümüzde otomobil tutkunlarının en büyük zevki araçlarını yıkamaktır. Bu pek çok kişi için rahatlatıcı bir aktivite iken pek çok kişi de araçlarının temiz olması için bunu yapar.

Rahatlamak için bunu yapanlar yapmaya devam ederken, temizlik için yapan kişilerin artık yorulmasına gerek yoktur. Çünkü yeni bir akım olan detaylı araç temizliği sayesinde artık bu işi araç sahiplerinin yerine yapan temizlik servisleri vardır. Bunlardan İstanbul çevrelerinde en meşhur olan Beykoz oto detaylı temizlik servisleri pek çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.
 
Araç temizliği modern hayatın teknoloji ile birlikte gelişmesi ile bambaşka bir boyut kazanmıştır. Bugün 50 yıllık bir araba bile Beykoz oto detaylı temizlik servisleri gibi servisler sayesinde fabrikadan yeni çıkmış gibi bir görünüme sahip olabilmektedir.

Bu pek çok otomobil tutkunu için muazzam bir yeniliktir. Yetkili servisler bünyesinde barındırdığı çeşitli makineler ve materyaller yardımıyla araçların motor aksamından kaporta ve iç aksamlarına kadar her şeyi yeni gibi bir görünüme kazandırabilmektedir. Bu servisler araç alım satımı ile uğraşan kişiler için de vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır.
 

Detaylı temizlik neleri kapsar?

Araç detaylı temizlik günümüzde merak konusudur. Ülkemizde temizliğe olan ilgi otomobiller için de oldukça geçerlidir. Alışkanlık gereği ülkemiz insanı kendi temizliğini kendisi yapmayı sevse de hayat yoğunluğu buna engel olabiliyor. Tam da bu noktada kurulmuş olan bu startup fikri ile otomobiller hem yeni gibi oluyor hem de araç sahiplerine zaman kazandırıyor. Günümüzde yollara renk katan bu çalışmalar kullanıcılar tarafından da sevgiyle karşılanmaktadır. Araç detaylı temizlikte yapılan pek çok hizmet vardır.

Bu hizmetler şu şekildedir;
 
 • Araç dışı komple temizlik
 • Araç dışı kil temizliği
 • Araç jantlarına demir tozu temizliği
 • Motor temizliği
 • Taban halısı temizliği
 • Tavan temizliği
 • Aracın plastik aksam temizliği 
 • Koltuklar için buharlı temizlik
 • Bagaj halısı temizliği
 • İsteğe bağlı olarak pasta cila
 • İsteğe bağlı olarak klima temizliği
   
Tüm bu hizmetleri ve firmalara bağlı olarak daha fazlasını bu yeni fikirle kullanıcılar alabilmektedirler. Bu hizmetlerin araçlara da araç sahiplerine de faydası çok büyüktür.
 

İlgili Konular

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Rehbere git

Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?

Aracın rutin bakımları yapılmamışsa veya oluşan sorunlar ertelendiyse araç arızalanmakta ve yolda kalmaktadır.

Rehbere git
Araçta En Çok Karşılaşılan Kronik Sorunlar Nelerdir?
Egr Valfi Arızası Belirtileri

Egr Valfi Arızası Belirtileri

Rehbere git

Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger kayışı, motorun çalışmasını sağlayan önemli parçalardan biridir.

Rehbere git
Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?