Akü Kontrolü

Akü Kontrolü

Bölge içerisinde aktif bir şekilde hizmet sağlayan firmamız Beykoz akü kontrolü işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Akü kontrolü sırasında aşağıdaki adımları özenle takip etmekteyiz;
 
  • Kutup başları kontrol edilir
  • Akü izolasyonu gözden geçirilir
  • Akünün sağladığı güç değerleri ölçülür
     
Yukarıdaki durumlar kontrol edildikten sonra akü kontrolü tamamlanmış olur. Kontrol edilen durumlarda herhangi bir problem var ise bu duruma bağlı olarak onarım ve bakım işlemleri gerçekleştirilir. Araç aydınlatma gibi araç içi elektronik sistemler konusunda uzman olan firmamız buna bağlı olarak tüm sistemi gözden geçirmektedir. Akü konusunda rıza çıkaracak olan bileşenler sistemden çıkarılır veya uygun bir hale getirilerek sistem içerisinde kullanılması sağlanır.
 

Beykoz akü kontrolü

Akü araç içerisinde yer alan en önemli bileşenlerden biridir. Aracın elektrikle çalışan tüm aksanlarına güç sağlayan akü düzenli olarak kontrol edilmeli ve bakım işlemleri uygulanmalıdır. Eğer akünüz eskidiyse ve zayıfladıysa arabanızı çalıştırırken dahi problem yaşayabilirsiniz. Marş motoruna güç sağlayan akü yeterli gücü sağlayamaz ise aracınızın motoru çalışmayacaktır. Bu durum teknik servis desteği alamayacağınız durumlarda başınıza büyük problemler açabilir. Yolda kalmanız ve zaman kaybetmeniz de oldukça sinir bozucu olacağından dolayı akünüzü düzenli olarak kontrol ettirdiğinizden emin olunuz. 
 
Akü kontrolü işlemini Beykoz akü kontrolü servisimiz profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Oto elektronik konusunda da uzman olan firmamız akünüzün kontrolü ve bakımı konusunda sizlere gerekli desteği sağlayacaktır. Oto elektrik sistemleriniz konusunda firmamıza güvenebilir ve gönül rahatlığı ile hizmet temin edebilirsiniz.
 

Akü bakımı

Düzenli olarak kontrol edilmesi gereken araç bileşenlerinden biri de aküdür. Araç içerisinde tüm elektronik sistemlere güç sağlayan akü yeterli elektrik gücünü depolayamaz ise aracınız stabil bir şekilde çalışmayacaktır. Aracınızın ve araç içerisinde yer alan elektronik sistemlerinizin doğru bir şekilde çalışmasını istiyorsanız akünüze özen göstermelisiniz. Düzenli aralıklar ile kontrol edilmesi gereken akü bileşeni servislerimiz içerisinde özenle kontrol edilmektedir. Kavacık akü olarak Kavacık bölgesinde de aktif bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Eğer siz de profesyonel bir teknik desteğe ihtiyaç duyuyorsanız araç servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Konular

Park Freni Arızası

Park Freni Arızası

Rehbere git

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır

Rehbere git
Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır
Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler Mi?

Triger kayışı, motorun çalışmasını sağlayan önemli parçalardan biridir.

Rehbere git

Maf Sensörü Arızası

Rehbere git
Maf Sensörü Arızası