Beykoz Mercedes Servisi

Beykoz Mercedes Servisi

Mercedes marka araçlar için gerekli olan son teknoloji donanımların hepsine ev sahipliği yapmaktayız. Bu sayede aracınızın ihtiyacı olan bütün bakım ve onarım işlemlerini firmamız tarafından sizlere sunabilmekteyiz. Sadece Mercedes marka araçlarda değil diğer tüm marka ve modeller için de bu hizmeti sizlere sağlayabilmekteyiz.
 
Deneyimli ustalarımız araç tamir işlemleri sırasında aracınıza son derece özen göstererek tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız diğer firmalardan farklı olarak bilginiz dahilinde olmayan hiçbir tamir işlemini uygulamamaktadır. Aracınıza yapılan tüm işlemlerden anında haberdar olarak herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.  Beykoz Mercedes servisi olarak profesyonel bir şekilde çalıştığımızdan emin olabilirsiniz.
 

Beykoz Mercedes Servisi

Rot Balans Hizmeti

Rot Balans Hizmeti

Beykoz Mercedes Servisi noktamızda, Rot balans ayarı sayesinde aracınızı çok daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rot balans ayarının sağladığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Yol tutuşunun artması
  • Yakıt tasarrufu
  • Direksiyon yumuşaklığının ve hakimiyetinin artması
  • Konforlu ve sessiz bir sürüş deneyimi
  • Lastik ömrünün uzatılması
     
Yukarıda bahsettiğimiz tüm avantajlar doğru bir rot balans ayarı ile sağlanabilmektedir. Bu sebeple rot balans ayarınızın düzgün bir şekilde yapıldığından emin olmalısınız. Aynı zamanda düzenli aralıklar ile balans ayarınızı kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni ise bozuk yollarda meydana gelen darbeler nedeniyle balans ayarının zamanla bozulabilmesidir. Rot balans ayarına ek olarak ön ve arka takımların gözden geçirilmesi de sizlere sürüş konforu konusunda büyük avantaj sağlayacaktır.  Rot balans ayarınızı düzenli olarak yaptırmanızı Kavacık rot balans olarak tavsiye etmekteyiz.
 

Rot Balans Hizmeti

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto Ekspertiz Nedir?

Oto ekspertiz hizmeti sayesinde bir araç hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz. Oto ekspertiz araçtaki değişen ve boyalı parçaların tespit edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda araç herhangi bir kazaya karıştıysa bu da durumu kontrol etmektedir. Araç içerisinde yer alan tüm aksanlar ve sistemler kontrol edilerek rapor tutulmaktadır. Bu rapor sayesinde araç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Oto ekspertiz hizmeti içinse dikkat etmeniz durumlardan biri kesinlikle ekspertiz hizmetinin aracın incelenmesinin ardından dürüst bir şekilde hazırlanmasıdır. Boyalı kısımlardan arızalı kısımlara kadar tüm sorunlar ekspertiz raporunda yer almalıdır. Bu konuda güvenilir bir oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
 

Oto Ekspertiz Nedir?